Produkty uniwersalne

 • Zobacz wszystkie | Strony: Produkty uniwersalne
 • PŁYN DO MYCIA SZYB

  Produkty uniwersalne

   

  * zapach zielonego jabłuszka
  * zawiera nanocząsteczki krzemionki
  * wzbogacony środkiem nabłyszczającym

  Płyn z alkoholem do czyszczenia okien szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i brud (zwłaszcza odciski dłoni), a zawarte w nim środki nabłyszczające zapewniają szybom krystaliczny połysk. Dzięki zawartości unikalnych nanocząsteczek tworzy na powierzchni szyb film, który zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Pozostawia przyjemny aromat.

  Pojemność: 750 ml

   

  Rozpylacz sprzedawany jest oddzielnie.

  Cena:10.65
 • PŁYN DO MYCIA POWIERZCHNI SILNIE ZABRUDZONYCH

  Produkty uniwersalne

   

  * perfekcyjnie usuwa najbardziej oporne zanieczyszczenia
  * skuteczna formuła

  Profesjonalny preparat do mycia silnie zabrudzonych powierzchni twardych, niezabezpieczonych, wodoodpornych i zasadowoodpornych. (np. laminat, glazura, terakota, lastrico, linoleum, płytki gresowe). Perfekcyjnie usuwa zabrudzenia pochodzenia organicznego (oleje) oraz syntetycznego (smary) w gospodarstwach domowych, garażach, warsztatach, szklarniach ogrodniczych itp. Może z powodzeniem służyć do prania odzieży roboczej i tapicerki samochodowej, czyszczenia silników, mycia szyb w piekarnikach i kominkach, okapów kuchennych, płotów, ogrodzeń, tarasów i balkonów, do usuwania zanieczyszczeń organicznych z kostki brukowej oraz z elewacji.

  Cena:21.30
 • PŁYN UNIWERSLANY

  Produkty uniwersalne

   

  * oryginalny zapach świeżych kwiatów granatu
  * znakomity do czyszczenia dużych powierzchni

  Uniwersalny płyn przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni zmywalnych – blatów kuchennych, podłóg, ścian, glazury i armatury sanitarnej itp. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nie pozostawia smug, a jego starannie dobrane kompozycje zapachowe pozwalają utrzymać przyjemny zapach przez długi czas.

  Pojemność: 1000 ml

  Cena:15.45
 • PŁYN DO MYCIA PANELI LAMINOWANYCH

  Produkty uniwersalne

   

  * czyści i pielęgnuje
  * nie zostawia smug

  Koncentrat z alkoholem do mycia paneli laminowanych bardzo dobrze usuwa zabrudzenia oleiste oraz codzienny brud i kurz. Nie pozostawia smug i zacieków ani nie ingeruje w naturalne właściwości mytych powierzchni. Zalecany jest do mycia i pielęgnacji podłogowych i ściennych paneli laminowanych, oklein meblowych oraz lakierowanego drewna.

  Pojemność: 1000 ml

  Cena:27.70
 • PŁYN DO CZYSZCZENIA DYWANÓW I TAPICERKI

  Produkty uniwersalne

   

  * zawiera antyelektrostatyk
  * cytrynowy zapach

  Płyn przeznaczony jest do usuwania plam i zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki. Zawarte w nim środki tworzą aktywną pianę, która wnika głęboko w włókna, skutecznie usuwając brud. Zawiera antyelektrostatyk, dzięki któremu włókna nie elektryzują się, przez co wolniej pochłaniają nowy kurz i brud. Przeznaczony jest do prania ręcznego lub mechanicznego.

  Pojemność: 1000 ml

  Cena:12.50
 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA SZYB KOMINKOWYCH I PIEKARNIKÓW

  Produkty uniwersalne

   

  * perfekcyjnie usuwa okopcenia i przypalenia
  * bezpieczny dla czyszczonej powierzchni

  Preparat znakomicie usuwa przypalenia, spieczony tłuszcz oraz odymienia (nagar, sadza) powstałe w piekarnikach, kominkach, rusztach i grillach oraz na sprzętach gospodarstwa domowego (patelnie, garnki itp.). Szczególnie zalecany jest do mycia szyb kominków i piekarników. Nie rysuje czyszczonej powierzchni ani nie pozostawia smug.

  Pojemność: 750 ml

   

  Rozpylacz sprzedawany jest oddzielnie.

  Cena:10.56
 • Zobacz wszystkie | Strony: Produkty uniwersalne