Akcesoria

 • Zobacz wszystkie | Strony: Akcesoria
 • ŚCIERECZKA-RĘKAWICA Z MIKROWŁÓKIEN

  Akcesoria

   

  * unikalna struktura sztucznej irchy
  * zwiększające powierzchnię czyszczącą frędzle

  Przypominająca sztuczną irchę struktura złożona z milionów mikrowłókien skręconych we frędzle sprawia, że ściereczka-rękawica perfekcyjnie usuwa wszelkie zabrudzenia i drobiny kurzu. Nie pozostawia smug ani kłaczków. Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Świetnie sprawdza się przy polerowaniu delikatnych powierzchni. Jest idealna dla alergików.

  Wymiary rękawicy: ok. 20x27 cm
  Wymiary powierzchni czyszczącej: 20x22 cm

  Cena:35.80
 • ŚCIERECZKA Z MIKROWŁÓKIEN DELICAT

  Akcesoria

   

  * idealna dla alergików!
  * perfekcyjne wykończenie!
  * unikalne mikrowłókna

  Unikalna waflowa struktura ściereczki DELICAT sprawia, że tkanina perfekcyjnie poleruje i osusza wycierane przedmioty, nie pozostawiając smug, zacieków ani kłaczków. Zastosowane w niej mikrowłókno może wchłonąć nawet 7-krotnie więcej wody niż samo waży, dlatego ściereczka znakomicie sprawdza się w roli ręczniczka osuszającego szkło i porcelanę. Ściereczki z mikrowłókien w znacznym stopniu zmniejszają zużycie środków chemicznych, ponieważ ich wyjątkowe struktury pozwalają im na czyszczenie powierzchni za pomocą czystej wody lub na sucho. Jednocześnie utrzymanie w czystości samych ściereczek jest wyjątkowo proste – można je wyprać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 60oC.

  Wymiary: 40x40 cm

  Cena:27.45
 • WIELOFUNKCYJNA ŚCIERECZKA W LISTKACH

  Akcesoria

  * wygodny rulon o wymiarach ręczników papierowych
  * system otworków ułatwiający absorpcję!

  Wielofunkcyjna ściereczka w listkach bardzo dobrze sprawdza się przy czyszczeniu różnych typów powierzchni w gospodarstwie domowym. Jej unikalna struktura z systemem otworków ułatwia absorpcję wody, substancji oleistych, detergentów i farb. Ściereczka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie pozostawia smug i nie rysuje czyszczonych powierzchni. Posiada perforację, dzięki której z łatwością oderwiesz potrzebną Ci ilość listków. Ściereczkę, po wcześniejszym przepłukaniu, można stosować wielokrotnie.

  Wymiary jednej ściereczki: 23x39 cm

  Cena:27.65
 • Zobacz wszystkie | Strony: Akcesoria